DVD The Garfield show 8 - Na větvi

Vaše cena: 79 Kč s DPH
Původní cena: 99 Kč (-20%)
Dostupnost: skladem upřesnitUpřesnit
Kusů
DVD The Garfield show 8 - Na větvi


Podrobnosti

Původní název:
The Garfield show DVD8
Rok: 2013
Délka: 62 min.
Obraz: 16:9 barevný
Zvuk: Dolby Digital 2.0
Dabing: Anglicky, Česky
Obal: tenký plastový obal (slim box)
Země: USA

Popis:

Tento titul má k dispozici další díly

Je schopen všeho. Mějte se před ním na pozoru!

Tlustý cynický kocour, který zbožňuje italské těstoviny, nenávidí sport a pondělky, sleduje televizi, ať dávají cokoli, ponižuje svého majitele a pohrdá psy. Vychytralá potvůrka, se smyslem pro anglický humor stejně jako nejstarší banánové gagy. Sebevědomý, cynický, lehce ješitný a hlavně nejtlustší kočičí elegán v historii, pán domu i ledničky. Kocour Garfield – král postaviček komiksového stripu. Narodil se v roce 1978 z pera a z čisté lásky kreslíře Jima Davise, kdy jeho tříokénkové kreslené historky začaly vycházet v novinách. V té době netušil, že se stane světovým fenoménem a jednou ho bude denně číst více než 220 milionů fanoušků v 250 zemích světa. I české čtenáře provází tato svérázná postavička na stránkách některých deníků i samostatných knížek už několik let. Nelze se pak divit, že se jeho neodolatelnému a kultivovanému humoru dostalo i animovaného zpracování. Příběhy Garfielda a jeho rodiny, kterým se smějí děti i dospělí, mladí i staří, ženy i muži, dnes sleduje televizní obecenstvo více jak pětatřiceti zemí světa.

Epizody na disku:

43. Vzhůru na strom (42. Up a Tree – 17. prosince 2009)

Garfieldovi začíná další krásný den! Rozhodne se ho strávit svými oblíbenými kratochvílemi: jídlem, spánkem a sledováním Odieho terorizovaného veverkami. Když Garfield trápí veverky na jejich stromě, vždycky se pak pomstí na Odiem. Garfield se toho nemůže nabažit. Ale dnes je všechno jinak: Odie se stará o zraněnou veverku a ošetřuje ji, dokud jí není lépe. Po krátkém vysvětlení veverky pochopí, jak se věci mají, a rozhodnou se bránit Odieho, kdyby se mu někdo pokusil ublížit. Garfield by si měl dávat pozor!

 

44. Sýrový svět (43. It’s a Cheese World – Philippe Vidal – 17. prosince 2009)

Edie Gurmán slavnostně otevírá svůj nový zábavný park, zaměřený na sýr. Pro Kvíka a jeho myší přátele je to veliké lákadlo a přemluví proto Garfielda, aby je tam okamžitě vzal! Garfield nejdřív váhá, nakonec svolí, že jim pomůže, ale Harry, který získal práci jako vyhazovač, je odhodlaný jim v tom zabránit. Udělá cokoliv, aby si udržel svou milovanou práci. Ale i Garfield je opravdu odhodlaný dostat své přátele dovnitř! Kdo nakonec vyhraje tuhle bitvu vůlí?

 

45. Láska k Nezmarovi (44. Nice to Nermal – Mark Evanier – 18. prosince 2009)

Jaro je v plném proudu a Jon uklízí svůj dům od sklepa po půdu. Čistí Garfieldův pelíšek a omylem přemístí Pookyho. Garfielda zachvátí panika, když ho nemůže najít. Nezmar ho najde a řekne Garfieldovi, že mu ho vrátí pod jednou podmínkou: Garfield na něj musí být po zbytek dne hodný a milý. To je na Garfielda moc, protože nebývá moc často milý a zvláště ne na Nezmara. Raději by si z něj dělal legraci, než mu podlézat. Ale jak získat Pookyho zpátky a zbavit se Nezmara, když na něj musí být hodný?

 

46. Na větvi (45. Out on a Limb – Julien Magnat – 18. prosince 2009)

Harry a Arlene si dělají legraci z Garfieldova nedostatku kočičích instinktů. Všechno, co celé dny dělá, je jen jídlo a spánek. Nikdy neloví ptáky ani myši jako ostatní kočky. Garfield se naštve a pokusí se vyšplhat na sousedovic strom, aby jim ukázal, zač je toho loket. Dostat se nahoru není žádný problém, ale jakmile je jednou nahoře, není si jistý, jak se dostane dolů. Zkouší to, ale marně. Odie, Nezmar i Jon se mu snaží pomoct, ale nakonec uvíznou na stromě také. Garfield je z toho na větvi – kdo koho zachrání?

 

47. Super silák (16. Super Me – Jim Davis – 21. prosince 2009)

Garfield s Nezmarem sledují v televizi hrdinské kousky "Super Siláka". Nezmar k němu skutečně vzhlíží, ale Garfield si otevřeně dělá legraci z jeho šaškáren. Nezmar protestuje a prohlásí, že by byl připraven nabídnout svému hrdinovi jako odměnu a poděkování nějaké dobré jídlo. Sotva to dořekne, Garfield přemýšlí, jak by to mohl otočit ve svůj prospěch! Rozhodne se, že se bude vydávat za superhrdinu, s oblečkem, pláštěm a tím vším. Nejdřív trénuje na Odiem, který neprohlédl jeho převlek, takže Garfield simuluje různé nehody, aby si nacvičil záchranné akce, aby tak oklamal Nezmara. Nezmar mu sice je vděčný, ale rychle začne pochybovat o altruistických záměrech takzvaného superhrdiny… Najednou je přímo před jejich očima vykradena místní banka.: další práce pro "Super Siláka"! Ale Nezmar asi vidí dvojitě, protože najednou jsou tu siláci dva!  Hodnocení (Přejít k recenzím)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dotaz k výrobku
Tisknout

Recenze (Hodnotilo lidí: 0)Přidat vlastní hodnocení

Zatím žádné názory

Další nabídkaLidé, kteří si koupili toto zboží, si koupili také tyto kousky
Magazín

27.07.2020

Dovolená

Dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu 6.8.2020 až 23.8.2020 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno.

Číst dále
13.12.2019

Pohádkové Vánoce!

Pohádkové Vánoce!

Číst dále
06.12.2019

Týden plný novinek a doručení do vánoc

Vánoce se blíží a my neleníme. V uplynulých dnech jsme naskladnili mnoho nových titulů a desítky starších doplnili, takže máte z čeho vybírat.

Číst dále