Ke každé objednávce nad 100,- Kč dárek.

Tipy na filmy pro samotáře i rodiny

Tipy na filmy pro samotáře i rodiny

Filmové příběhy mají velkou moc – vtáhnou vás do děje a nepustí do poslední minuty. Pochopitelně vám nesmí filmy připadat nudné a proto si lze vybírat různé žánry, kde se snadněji zorientujete a najdete titul, který vás nadchne. Na DVD si můžete pustit filmovou klasiku i úplnou novinku a nemusíte se ohlížet na vysílací čas. Jaké tipy na filmy vylepší rodinnou pohodu a při jakých zažijete napětí, strach nebo obrovskou romantiku? Zkuste se bavit s námi!


Pohádky hltá celá rodina

Občas si najděte čas a posaďte se s rodinou u pěkného pohádkového příběhu. Malé děti potěší slavný Krteček. Krtkova dobrodružství vyšla již na několika DVD a zaručí vám hodiny pozornosti od nejmenších diváků. Z klasických pohádek nezarmoutí pohádka Dvanáct měsíčků, Alenka v říši divů, Bolek a Lolek nebo Aladinova kouzelná lampa. Z novějších populárních animovaných seriálů vede Angelina Ballerina, vyprávějící příběhy o pozoruhodné myšce. Angelina by se strašně moc ráda stala primabalerínou a její příběhy jsou plné humoru lásky, nadšení a odhodlanosti.

Komedie vás pořádně rozesmějí

O smíchu je známo, že prodlužuje život. Pokud vám zrovna úsměvy moc nejdou, zkuste si pustit film na DVD a uvidíte, že se bez zábran rozesmějete. K zárukám dobré zábavy patří komediální francouzská série o četníkovi ze Saint Tropez, kde si zahrál hlavní roli Louis de Funès.

Mezi dalšími humornými tipy na filmy nemohou chybět oblíbené české komedie: Byl jednou jeden polda, Kameňák, Jak se krotí krokodýli nebo Snowboarďáci.

Napětí a strach jen pro silné nervy

Katastrofické filmy, horory nebo thrillery – mají hodně příznivců, ale najdou se i odpůrci. Patříte mezi fanoušky, kteří si rádi pustí horory s nestvůrami, obřími pavouky, duchy, oživlými mrtvolami a čarodějkami? Zaujme vás černá magie a DVD Dotek Satana či DVD Dobrovolná oběť kanibala? My vás nenecháme umírat nudou, naše filmy vás dostanou do pořádného varu.


Článek se týká produktů:Magazín

27.07.2020

Dovolená

Dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu 6.8.2020 až 23.8.2020 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno.

Číst dále
13.12.2019

Pohádkové Vánoce!

Pohádkové Vánoce!

Číst dále
06.12.2019

Týden plný novinek a doručení do vánoc

Vánoce se blíží a my neleníme. V uplynulých dnech jsme naskladnili mnoho nových titulů a desítky starších doplnili, takže máte z čeho vybírat.

Číst dále