Tipy na filmy pro samotáře i rodiny

Tipy na filmy pro samotáře i rodiny

Filmové příběhy mají velkou moc – vtáhnou vás do děje a nepustí do poslední minuty. Pochopitelně vám nesmí filmy připadat nudné a proto si lze vybírat různé žánry, kde se snadněji zorientujete a najdete titul, který vás nadchne. Na DVD si můžete pustit filmovou klasiku i úplnou novinku a nemusíte se ohlížet na vysílací čas. Jaké tipy na filmy vylepší rodinnou pohodu a při jakých zažijete napětí, strach nebo obrovskou romantiku? Zkuste se bavit s námi!


Pohádky hltá celá rodina

Občas si najděte čas a posaďte se s rodinou u pěkného pohádkového příběhu. Malé děti potěší slavný Krteček. Krtkova dobrodružství vyšla již na několika DVD a zaručí vám hodiny pozornosti od nejmenších diváků. Z klasických pohádek nezarmoutí pohádka Dvanáct měsíčků, Alenka v říši divů, Bolek a Lolek nebo Aladinova kouzelná lampa. Z novějších populárních animovaných seriálů vede Angelina Ballerina, vyprávějící příběhy o pozoruhodné myšce. Angelina by se strašně moc ráda stala primabalerínou a její příběhy jsou plné humoru lásky, nadšení a odhodlanosti.

Komedie vás pořádně rozesmějí

O smíchu je známo, že prodlužuje život. Pokud vám zrovna úsměvy moc nejdou, zkuste si pustit film na DVD a uvidíte, že se bez zábran rozesmějete. K zárukám dobré zábavy patří komediální francouzská série o četníkovi ze Saint Tropez, kde si zahrál hlavní roli Louis de Funès.

Mezi dalšími humornými tipy na filmy nemohou chybět oblíbené české komedie: Byl jednou jeden polda, Kameňák, Jak se krotí krokodýli nebo Snowboarďáci.

Napětí a strach jen pro silné nervy

Katastrofické filmy, horory nebo thrillery – mají hodně příznivců, ale najdou se i odpůrci. Patříte mezi fanoušky, kteří si rádi pustí horory s nestvůrami, obřími pavouky, duchy, oživlými mrtvolami a čarodějkami? Zaujme vás černá magie a DVD Dotek Satana či DVD Dobrovolná oběť kanibala? My vás nenecháme umírat nudou, naše filmy vás dostanou do pořádného varu.


Článek se týká produktů:Magazín

04.08.2017

Dovolená

Číst dále
28.06.2017

Dárek za vysvědčení

Už máte pro svého školáka či školačku dárek za vysvědčení? Jistě si za svou celoroční snahu zaslouží něco krásného.

Číst dále
26.06.2017

Máte už sbaleno na dovolenou?

Máte už sbaleno na dovolenou?

A nezapomněli jste na nějakou dobrou knihu?

Číst dále

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.